Loading...

Z důvodu situace kolem viru Covid-19 dočasně rušíme možnost osobního odběru ve Vršovicích i Holešovicích. Věříme, že se situace brzy zlepší a osobní předání obnovíme.

×
mandlový olej 100ml

mandlový olej 100ml

skladem 2 - 4 kusy

Výrobce: Wolfberry

EAN: 8594158035462

189 Kč

Bio mandlový olej pro vás i vaše děti.

Mandlový olej BIO 100 ml Wolfberry lisovaný za studena z čerstvých mandlí.
Je určený pro kosmetické účely, k masážím a do koupele. Je ceněný zejména pro vysoký obsah nenasycených mastných kyselin.

Olej z mandlí je jedním z nejcennějších rostlinných olejů, který se získává lisováním semen mandloně. Jedinečných účinků mandlového oleje si cenili již obyvatelé starověkého Řecka a Říma, kteří ho hojně využívali jako velmi efektivní kosmetický prostředek.
Díky svým vlastnostem zajišťuje luxus a komfort všem, kdo touží po vláčné pleti, vitálních vlasech a nehtech a hebké pokožce celého těla.

Mandlový olej se ze všech rostlinných olejů svým složením nejvíce podobá lidské pokožce.
Nezanechá pocit mastnoty a navíc krásně voní.
Může se používat místo denního nebo nočního krému na obličej, poslouží na pokožku celého těla místo pleťových mlék, po holení a depilaci zklidní podrážděnou pokožku, odstraní tmavé kruhy pod očima, neuvěřitelně zvláční popraskané rty a je vhodný i pro jemnou a citlivou pokožku dětí od nejútlejšího věku.
Po zábalu budou vaše vlasy krásně hladké, hebké a vitální a nehty budou daleko pevnější.

Náš mandlový olej obsahuje 66,4 % omega-9 mastné kyseliny olejové a 20,4 % omega-6 mastné kyseliny linolové. Mimo toho je v něm ve 100 g i 260 mg sterolů, 39.2 mg vitamínu E (alfa-tokoferolu) a 7.0 ug vitamínu K (fylochinonu). Mandle jsou pěstované na kontrolovaném zemědělství v BIO kvalitě a olej z nich je vyráběný metodou lisování za studena.

Skladování na tmavém místě do 22°C.
Po otevření spotřebujte nejpozději do 3 měsíců

Země původu: Španělsko
Obsah: 100 ml

189