Loading...

Z důvodu situace kolem viru Covid-19 dočasně rušíme možnost osobního odběru ve Vršovicích i Holešovicích. Věříme, že se situace brzy zlepší a osobní předání obnovíme.

×
Koupelový olej Borovicový 200ml

Koupelový olej Borovicový 200ml

odesíláme do 2 dnů

Výrobce: Nobilis Tilia

EAN: 8595100203649

319 Kč

Zvláčňující péče s vůní lesa po dešti

Napusťte si vanu a ponořte se do hlubin borovicového lesa, jehož vůně si vás podmaní, dodá vám sílu a pomůže zapomenout na všednodenní starosti.
Olej chrání přirozenou rovnováho pokožky a při pravidelném používání zabraňuje jejímu nadměrnému odmaštění.
Směs éterických olejů s borovicovými terpeny podporuje prokrvení a prohřátí pokožky a pomáhá vám se volně nadechnout při potížích doprovázejících sychravé počasí.

Potěší každého, koho nabíjí vůně přírody a lesa a kdo si ji chce občas dopřát i u sebe v koupelně. Především ho ale ocení všichni se suchou a citlivou pokožkou.

Použití:
Přidejte 1 polévkovou lžíci koupelového oleje do teplé lázně a relaxujte alespoň 10 minut.

Složení:
Glycine Soja Oil (sojový olej v bio kvalitě) Polyglyceryl-4 Oleate (přírodní emulgátor na bázi glycerinu a rostlinného oleje) Pinus Sylvestris Leaf Extract (éterický olej z borovice lesní) Polyglyceryl-4 Diisostearate/Polyhydroxystearate/Sebacate (přirodní emulgátor a stabilizátor) Abies Alba Cone Oil (éterický olej ze šišek jedle bělokoré) Turpentine (směs terpenů z borovicových éterických olejů) Lecithin (fosfolipidy) Limonene* CI 75810 (chlorofyl, přírodní barvivo)
* - z přírodních éterických olejů

319