Loading...
Mýdlo s aktivním uhlím 90 g Wolfberry

Mýdlo s aktivním uhlím 90 g Wolfberry

skladem 2 - 4 kusy

Výrobce: Wolfberry

EAN: 8594158032065

59 Kč

Mýdlo s aktivním uhlím 90 g Wolfberry je jemně čistící mýdlo, vyrobené z přírodních produktů. Je určeno pro citlivou a problematickou pleť. Přísady v mýdle přispívají ke zvýšení regeneračních a preventivních účinků, chrání pokožku a podporují její vitalitu.

Jak používat mýdlo s aktivním uhlím
Mýdlo používejte běžným způsobem. Rozetřete je na navlhčenou pokožku a po omytí opláchněte vodou. Při zasažení očí, ústní nebo nosní dutiny vypláchněte proudem čisté vody. Určeno ke každodennímu použití.

Charakteristika
Jemně čistící mýdlo s aktivním uhlím je vyrobeno z kvalitních přírodních surovin. Kokosový olej s vysokou biologickou hodnotou, spoustou aktivních látek a vitaminů poskytuje výborné detoxikační účinky. Olej z vlašského ořechu díky svému unikátnímu složení má výrazné preventivní vlastnosti. Zanechává pleť hebkou, hydratovanou a chráněnou. Olej z ostropestřce mariánského vyživuje pleť, omlazuje ji a změkčuje vrásky. Včelí vosk, který je směsí různých mastných kyselin, je bohatý na mnohé cenné látky, vitamin A a proteiny. V mýdle je použitý i jako zahušťovadlo, kde přispívá k pevnosti a tuhosti mýdla. Aktivní uhlí má schopnost čistit pleť a vázat na sebe nečistoty, toxiny a nadbytečný kožní maz. Hloubkově čistí pokožku, uvolňuje ucpané póry a zamezuje tvorbě vyrážek.

Složení
Kokosový olej, olej z jader vlašských ořechů, olej z ostropestřce, včelí vosk, aktivní dřevěné uhlí.

Skladování
Skladujte na suchém a temném místě.

Obsah
90 g

59